Ceník

USTÁJENÍ KONÍ 

BOX

V boxovém ustájení mají koně k dispozici prostorné výběhy, jsou dvakrát denně krmeni jádrem. Seno (vlastní z našich luk) mají k dispozici v boxe a přes zimu i ve výběhu. Boxy jsou místovány každý den, vybaveny nezámrznými napáječkami. Majiteli je k dispozici krmírna, sedlovna, sociální zařízení, venkovní i vnitřní posezení. K využívání jízdárna s pískovým povrchem s geotextilií a krytá kruhovka se stejným povrchem.

7500 Kč

PASTVINA

Kůň je ustájen ve velkém travnatém výběhu, kde má k dispozici přístřešek. Ve výbězích jsou nezámrzné napáječky. Stáda jsou po domluvě rozdělena dle snášenlivosti. Seno (vlastní z našich luk) mají k dispozici přes zimní měsíce. Majiteli je k dispozici krmírna, sedlovna, sociální zařízení, venkovní i vnitřní posezení. K využívání jízdárna s pískovým povrchem s geotextilií a krytá kruhovka se stejným povrchem.

4500 Kč

JÍZDÁRNA

Nabízíme pronájem jízdárny 60x35m s profesionálním povrchem (jaký můžete najít na nejvyšších závodech či v luxusních areálech). Pískový povrch s geotextilií je pravidelně udržován a kropen.

700 Kč / h

KRUHOVKA

Nabízíme pronájem zastřešené kruhovky o průměru 19 m, která disponuje profesionálním pískovým povrchem s geotextilií, který je pravidelně udržován a kropen.

800 Kč / h

Ceny jsou uvedeny včetně DPH


Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.